Můj profil

Jmenuji se Iveta Švadlenová a v roce 2010 jsem úspěšně ukončila studium odborného poradce pro výživu a suplementaci závěrečným testem a obhajobou seminární práce u vzdělávací společnosti ATAC spol. s r.o. pod vedením předního odborníka v oblasti dietetiky a doplňkové výživy pana Mgr.Martina Jelínka, který více než deset let působí ve vrcholové reprezentaci atletiky, je dlouhodobým trenérem kondiční kulturistiky a spolupracuje s mnoha našimi vrcholovými sportovci.

Svoji činnost jsem rozšířila se zaměřením na celkovou regeneraci těla i duše se specializací na pohybový aparát, přičemž jsem úspěšně absolvovala intenzivní kurz pro relaxační a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictvíspolu s dalšími kurzy u společnosti EduSpa College, dále nápravná a rehabilitační cvičení při problémech s pohybovým aparátem, skoliózou páteře u pana MUDr.Richarda Smíška - SM systém. Celé mé zaměření je rozšířeno o další činnosti jako je práce s myšlenkou, energií a stresem.

 Mým cílem je všestranná pomoc klientovi jak po stránce fyzické, tak i duševní, protože jedno bez druhého nefunguje. Toto vše je možné docílit pomocí úpravy stravy, uvolněním napětí, relaxací, duševní pohodou, očištěním těla pomocí detoxikace, terapií, která dopomůže ke správnému držení těla a následné úlevě při bolesti nápravným cvičením.

Mojí prioritou je Vaše spokojenost a samozřejmostí individuální a vždy pozitivní přístup. Těším se na Vaší návštěvu.

Kontakt

Zdravi a regenerace

Iveta Švadlenová
Náměstí Republiky 57/I
392 01 Soběslav

724 379 507

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode